Paladyum Tarım Logo

Paladyum

Tarım

Tarıma Yenilik Katan Teknolojiler

Paladyum Tarım, topraksız tarım faaliyetleriyle yarınların üretimine yenilikçi çözümler sunuyor.

Paladyum Tarim

Paladyum Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdürmekte olan Paladyum Tarım, topraksız tarım ve organik ürünler yetiştirmeye kendini adamış teknolojik yenilikler ile sektörde çözümler üreten bir şirket olarak ortaya çıkmıştır. Çilek ve çeşitlerini kendi üretimi ile dünyanın dört bir yanına ulaştırmaktadır. Türkiye’nin en büyük topraksız tarım alanlarından birine sahip olan Paladyum Tarım, çiftçilere istihdam sağlayarak genç nesillerin gelişimine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Paladyum Tarım’ın misyonu, geleneksel tarım yöntemleri ile modern teknolojiyi bir araya getirerek benzersiz ve üstün meyve çeşitleri geliştirmek ve bu yeni genetiği, verimli ve en kaliteli fidanlık operasyonlarıyla tüketicilere sunmaktır. Ortaya çıkan ürünlerin tadı ve sağlıklı genetik özellikleri sayesinde dünyanın her yerindeki tüketicileri heyecanlandırmak, Paladyum Tarım’ın günlük faaliyetlerinin temel motivasyon kaynağıdır.

Ürünler

Organik Ürünlerin Teknolojiyle Buluşma Noktası

Paladyum Tarım, tescilli çilek genetiği üretimi konusunda sektörün liderleri arasında yer almaktadır.

Website

Blog

Topraksız Tarıma
Uygun Bitkiler

Topraksız tarıma uygun bitkiler farklı sistemlerde yetiştirilebiliyor.

Website

Sürdürülebilirlik

Topraksız Tarım’da
Teknolojik Yöntemler

Paladyum Tarım ekibi, çevre dostu teknikler kullanarak her hasatta lezzetinden ödün vermeyen taze meyveler üretmektedir.

Website