Paladyum Enerji Logo

Paladyum

İnşaat

İnşaat Sektörüne
Hız Kazandıran Çözümler

Uzaltaş İnşaat, kalite, hız ve güvenilirlik ilkeleriyle sektöründe fark yaratıyor.

Paladyum - İnşaat

Paladyum İnşaat, yenilikçi ve modern mimari misyonunu, inşaat projelerinin her aşamasına taşıyor. Avrupa standartlarına sahip kalite kontrol anlayışı ile alınan her malzeme, araç ve gereç bütün inşa sürecinde, alanında uzman ekipler tarafından kalite kontrolü yapılarak gözden geçiriliyor. Paladyum İnşaat, lüks ve konforlu yapılarının yanında her aşaması şeffaf bir şekilde tasdik edilen konut ve iş yerleri ile kullanıcıların güvenini her seferinde daha da artırıyor.

Kalite, lüks ve konforu bir arada sunmayı görev edinen Paladyum İnşaat, ortaya çıkardığı her işte kullanıcıların ihtiyaçlarını da gözeterek, projelerini bu ihtiyaçların en iyi şekilde giderilmesi üzerine konumlandırıyor. Ankara'nın ilk çevreci konutu olan Paladyum Beytepe'de kullanılan güneş enerjisi ve geri dönüşümlü su sistemi gibi doğa dostu ve kullanıcıların aidattan tasarruf edebilmesini sağlayan yenilikçi ve modern alt yapı fikirlerini, yeni projelerinde de üzerine katarak uygulamaya devam ediyor.

Paladyum İnşaat, Regnum Sky Tower projesi ile iş ve yaşam alanını bir araya getirecek iş merkezleri inşa ederek hem işverenlerin hem de çalışanların mutlu bir ofis ortamında çalışabilmesi için yeni fikirler üretmeyi amaç ediniyor. Ankara'da iş dünyasını yeniden şekillendiriyor.

Park Azur Bodrum projesinde ise öncelik olarak gördüğü, turistik şehirlerin doğal dokusunu bozmadan konfor ve rahatlığı kullanıcıya sunabilme becerisini yeni projelerine de taşıyor.

Regnum Sky Tower

Ankara'nın
Silüetini Değiştiren
İş ve Yaşam Merkezi

Paladyum İnşaat, Uzaltaş İnşaat İthalat İhracat LTD. ŞTİ. grubu ortaklığıyla Ankara’ya etkili çözümler sunan yeni nesil iş merkezleri inşa ediyor.

Website

Paladyum Beytepe

Başkentin İlk Çevreci Projesi: Paladyum Beytepe

Paladyum İnşaat, projelerinin lüks, kaliteli ve konforlu olmasının yanı sıra yarınlara daha iyi bir dünya bırakabilmek umuduyla çevreci olmasını önemsemektedir.

Website

Park Azur Bodrum

Bodrum’un Etnik Dokusundan İlham Alan Yaşam Alanları

Park Azur Bodrum projesi sadece Türkiye’den değil, dünyanın pek çok bölgesinden talep alan bir proje olmuştur.

Website

İnşaat

Vazgeçilmez Yönlerimiz
Kalite ve Huzur

Paladyum İnşaat, Avrupa inşaat sektöründe uygulanan kalite kontrol sistemini Türkiye’de kendi projelerinde uygulamaktadır.

Website