Paladyum Enerji Logo

Paladyum

Enerji

Dünyaya Değer Katan Enerji Çözümleri

OP Grup, sürdürülebilir enerji çözümleriyle yarınlara miras bırakılabilecek bir dünya için çalışıyor.

Paladyum Enerji

Paladyum Enerji, ülke çapında pek çok yerde konumlandırdığı akaryakıt istasyonları ile otomobil kullanıcılarına hizmet veriyor. Bu hizmeti, akaryakıt ile sınırlı tutmayarak pek çok bölgede hayata geçirdiği taşıt tanıma sistemleri ile destekliyor.

Paladyum Enerji, araç kullanıcılarının bir veya birden fazla aracının akaryakıt alım süreçlerini takip edebilecekleri taşıt tanıma sistemleri ile tanışmalarını sağlayarak, araçların takip edilebilmesini ve maliyet kontrolünün sağlanabilmesi noktasında etkili çözümler sunuyor. Bunların yanı sıra kullanıcılarının online akaryakıt alabilmelerini de mümkün kılıyor. Böylece kullanıcılar, online olarak satın aldıkları akaryakıtlar için ay sonunda fatura ödeyerek akaryakıt harcamalarının maliyet takibini gerçekleştirebiliyorlar.

Paladyum Enerji, 2013 yılında temellerini attığı güneş enerjisi santralleri ile doğa dostu enerji üretimi misyonunu genişletiyor. İnşaat alanındaki çalışmalarında kullanmakta olduğu güneş enerjisi ile konut veya iş merkezlerinin ihtiyacı olan elektrik enerjisinin bir kısmını güneşten sağlayarak, konut sahiplerinin daha az aidat ödemesinin yanı sıra dünyanın geleceğine de katkıda bulunmayı amaç ediniyor.

Paladyum Enerji, güneş enerjisinin yanı sıra biyolojik kaynaklardan elde edilen ve yenilenebilir enerji kaynağı olan biyoenerji santralleri ile enerji ihtiyacını, dünyaya zarar vermeden fayda sağlayarak üretiyor, çevreci projeler ile bilinen şirket misyonunu daha ileri taşıyor.

Paladyum Holding, Sırbistan'da yeşil enerjiye yönelik bir yatırım yaparak Biogaz teknolojisi ile elektrik üretmeyi hedefliyor. Biogaz, organik atıkların fermantasyonu yoluyla elde edilen çevre dostu bir enerji kaynağıdır ve sürdürülebilir bir gelecek için önemli bir adım olarak görülüyor. Bu yöntem, karbon ayak izini azaltarak çevresel sorunlara çözüm sunuyor. Paladyum Holding'in Sırbistan'daki bu yatırımı, yeşil enerjinin artırılması ve çevresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak için önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

OP Group

OP Group ile Otomobil Taşıt Tanıma Sistemleri

Paladyum Enerji, Uzaltaş A.Ş. ve Öztürk Group ortaklığıyla hayata geçirdiği OP Group Otomobil Taşıt Tanıma Sistemleri ile otomobil kullanıcılarına ve birden fazla araç sahibi olan şirketlere kolay takip konforu sağlayor.

Website

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir Enerji ile Doğa Dostu Altyapı Sistemleri

Paladyum Enerji, altyapı sistemleri oluştururken geleneksel yolları bir kenara bırakarak doğa dostu, sürdürülebilir ve kaynağını doğal kaynaklardan alan akıllı altyapı donanımları geliştiriyor.

Website

Enerji

Opet’in Ankara’daki
En Büyük Distribütörü

Paladyum Enerji, aynı zamanda Uzaltaş A.Ş. çatısı ile taşıt tanıma sistemlerinin İç Anadolu, Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgeleri distribütörlüğü görevini de üstleniyor.

Website